KAÜ-SEM Koordinatörlüğü tarafından Yunanca başlangıç kursunun her hafta Salı ve Cuma günleri 17:00-19:00 saatleri arasında ve toplamda ise 32 saat eğitim verileceği açıklandı.

Yunanca başlangıç kursunun ilk öğrencilerinin KAÜ Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker ve KAÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ulvi Keser’in olduğu belirtilen açıklamada KAÜ-SEM kurs eğitiminde yer alacak Yunanca derslerinin ana başlıkları; farklı alfabeli dillerin alfabelerinden başlayarak dilin temel kuralları, okuma, yazma, anlama teknikleri olarak belirlendi. Bunun yanında uygulamalı atölye çalışmaları ile desteklenecek olan eğitimde uluslararası geçerliliği olan ders kitapları da kullanılacağı kaydedildi.

Söz konusu kurs bitimi sonrasında ise isteyenlerin Yunanca Seviye 2 kursuna devam edebileceği KAÜ-SEM yetkilileri tarafından açıklandı.

KAÜ-SEM Koordinatörlüğü kamera önü oyunculuk eğitimi, girişimcilik, satın alma yönetimi, gösteri ve sahne sanatları, aile danışmanlığı, koçluk ve mentörlük eğitimi, kişisel gelişim eğitimleri, dijital ve bilişim programları, iletişim eğitimleri, arabuluculuk eğitimi, kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, finans yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, gastronomi ve sofra sanatları, barista eğitimleri, sosyal medya, moda tasarım, sınavlara hazırlık, işletme ve yöneticilik gibi programların da var olduğundan söz ederek KAÜ-SEM yabancı dil kurslarının devam etmekte olduğunu Rusça, Yunanca, İtalyanca, Fransızca, İngilizce, Almanca, İspanyolca dillerini öğrenmek ve yukarıda yer alan diğer sertifika programlarına katılmak isteyenlerin www.auc.edu.tr web sayfasından 228 41 21 / 22 numaralı telefon numaralarından ve info@auc.edu.tr elektronik posta adresinden gerekli bilgiyi alabileceklerini bildirdi.

http://gold.ajanspress.com.tr/extp/ODE5OTg1MDAmMSYxNjAxJjk3NzgwMA==

https://www.voiceoftheisland.com/kau-semde-yunanca-dersleri-basliyor/118228/